Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů na servisinterieru.cz

Interiérové Domácí Služby považuje ochranu osobních údajů za klíčový prvek poskytování svých služeb. Na této stránce poskytujeme podrobné informace o tom, jak jsou vaše údaje shromažďovány, zpracovávány a chráněny. Zaměříme se na vysvětlení našich postupů, práv, která vám z hlediska ochrany osobních údajů příslušejí, a odpovědnosti, kterou jako správce údajů máme. Naše politika ochrany osobních údajů je v souladu s platným právním rámcem, včetně obecného nařízení EU o ochraně údajů (GDPR).

Shromažďování a využití osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete při používání našich služeb, například když vyplňujete kontaktní formulář, přihlašujete se k odběru novinek, nebo se obracíte na nás s poptávkou. Údaje, které zpracováváme, mohou zahrnovat vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a údaje o využívání naší webové stránky. Používáme tyto údaje pro zajištění služeb, komunikaci s vámi, zlepšování kvality našich služeb, marketingové účely a pro právní účely, v souladu s platnými zákony.

Ochrana a bezpečnost údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje, které nám svěříte. Aplikujeme přísné bezpečnostní protokoly a technologie ke zvýšení bezpečnosti a chránění vašich údajů proti neoprávněnému přístupu, změně, zveřejnění nebo zničení. Všechny údaje jsou uloženy na serverech s vysokou úrovní zabezpečení a pravidelně provádíme revize našich systémů a protokolů, aby byla udržena co nejvyšší úroveň ochrany údajů.

Přístup k údajům a jejich oprava

Poskytujeme vám právo na přístup k vašim osobním údajům, které máme uložené, a to zdarma. Máte též právo požádat o opravu nebo aktualizaci vašich osobních údajů, nebo o jejich výmaz, pokud nejsou nadále potřebné pro účely, pro které byly shromážděny. Kdyžkoliv můžete požádat o přerušení zpracování vašich údajů.

Kontaktní informace správce údajů

Ve všech otázkách týkajících se vašich osobních údajů a jejich ochrany se můžete obrátit na nás. Správcem údajů je Kristýna Doležalová, Letná 2, 323 00 Plzeň, Česká republika. Případné dotazy nebo žádosti posílejte prosím na e-mailovou adresu [email protected].

Napsat komentář

Nedávné příspěvky

Jak se píše slovo design?
srpna 17, 2023 at 12:15
Jak se píše slovo design?

V tomto příspěvku se věnuji klíčovému tématu – jak se správně píše slovo "design". Koukneme se na pravopisná pravidla a naučíme se, jak si správný způsob psaní tohoto slova lépe zapamatovat. Protože zkrátka, ať už jde o design nebo cokoli jiného, chceme věci dělat správně, že? Připojte se ke mně na této pravopisné cestě!

Co je to grafický design?
září 14, 2023 at 12:30
Co je to grafický design?

Jsem tady, abych vám pomohla pochopit, co to je grafický design. Nejedná se jen o krásné obrázky a poutavé loga. Je to kombinace kreativity, strategie a dovedností, která vám pomáhá komunikovat vizuálně s lidmi. V tomto článku se podíváme na jeho definici, hlavní prvky a proč je tak důležitý. Přidejte se ke mně a objevte krásu grafického designu!

Co se učí na grafickém designu?
září 19, 2023 at 12:38
Co se učí na grafickém designu?

Snažíte se zjistit, co se učí na grafickém designu? Pustila jsem se do přípravy tohoto článku, aby vám ten proces usnadnila. Zde se podělím o klíčové informace, které budete potřebovat při studiu grafického designu. Zjistíte například, které dovednosti budete potřebovat zvládnout a co vás čeká na kurzech grafického designu. Tak pojďme na to, pojďme společně objevit fascinující svět grafického designu!

Jaký je rozdíl mezi projektantem a architektem?
srpna 18, 2023 at 13:08
Jaký je rozdíl mezi projektantem a architektem?

Jsem si jistá, že se spousta lidí ptá, jaký je vlastně rozdíl mezi projektantem a architektem. V tomto článku se pokusím tyto dvě profese porovnat a vysvětlit. Obě profese jsou spojeny s plánováním a navrhováním budov, ale jaký je mezi nimi rozdíl? Je možná otázka, na kterou hledáte odpověď. Ponořme se tedy do světa architektury a zjistěme, jak se tyto role liší!

Co musí umět designer?
srpna 23, 2023 at 13:12
Co musí umět designer?

Pokud se chcete stát designérem, je důležité vědět, co toto povolání vyžaduje. V tomto článku se dozvíte, jaké dovednosti a schopnosti by měl mít každý dobrý designér. Naučíme se, jak rozvíjet kreativitu, technickou zdatnost, ale také schopnost porozumět zákazníkovi a jeho potřebám. Připojte se ke mně a pojďme se dozvědět společně, co vše musí umět designér!