Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů na servisinterieru.cz

Interiérové Domácí Služby považuje ochranu osobních údajů za klíčový prvek poskytování svých služeb. Na této stránce poskytujeme podrobné informace o tom, jak jsou vaše údaje shromažďovány, zpracovávány a chráněny. Zaměříme se na vysvětlení našich postupů, práv, která vám z hlediska ochrany osobních údajů příslušejí, a odpovědnosti, kterou jako správce údajů máme. Naše politika ochrany osobních údajů je v souladu s platným právním rámcem, včetně obecného nařízení EU o ochraně údajů (GDPR).

Shromažďování a využití osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete při používání našich služeb, například když vyplňujete kontaktní formulář, přihlašujete se k odběru novinek, nebo se obracíte na nás s poptávkou. Údaje, které zpracováváme, mohou zahrnovat vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a údaje o využívání naší webové stránky. Používáme tyto údaje pro zajištění služeb, komunikaci s vámi, zlepšování kvality našich služeb, marketingové účely a pro právní účely, v souladu s platnými zákony.

Ochrana a bezpečnost údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje, které nám svěříte. Aplikujeme přísné bezpečnostní protokoly a technologie ke zvýšení bezpečnosti a chránění vašich údajů proti neoprávněnému přístupu, změně, zveřejnění nebo zničení. Všechny údaje jsou uloženy na serverech s vysokou úrovní zabezpečení a pravidelně provádíme revize našich systémů a protokolů, aby byla udržena co nejvyšší úroveň ochrany údajů.

Přístup k údajům a jejich oprava

Poskytujeme vám právo na přístup k vašim osobním údajům, které máme uložené, a to zdarma. Máte též právo požádat o opravu nebo aktualizaci vašich osobních údajů, nebo o jejich výmaz, pokud nejsou nadále potřebné pro účely, pro které byly shromážděny. Kdyžkoliv můžete požádat o přerušení zpracování vašich údajů.

Kontaktní informace správce údajů

Ve všech otázkách týkajících se vašich osobních údajů a jejich ochrany se můžete obrátit na nás. Správcem údajů je Kristýna Doležalová, Letná 2, 323 00 Plzeň, Česká republika. Případné dotazy nebo žádosti posílejte prosím na e-mailovou adresu [email protected].

Napsat komentář

Nedávné příspěvky

Jak zacit pracovat jako grafik?
srpna 28, 2023 at 12:58
Jak zacit pracovat jako grafik?

Ahoj, chtěla bych se s tebou podělit o své tipy a rady, jak začít pracovat jako grafik. Pokud tě zajímá, jak se stát grafikem, a jaká je práce grafika v praxi, jsi tu správně! Budu se s tebou podělit o důležité kroky na cestě za kariérou v grafickém designu. Ať už jsi začínající grafik nebo jsi se rozhodl/a pro změnu kariéry, věřím, že ti moje rady a zkušenosti budou užitečné.

Co dělá bytový architekt?
srpna 22, 2023 at 13:41
Co dělá bytový architekt?

Vítejte na mé stránce, kde se dnes podíváme na to, co dělá bytový architekt. Ponoříme se do světa interiérového designu a objevíme význam a roli bytového architekta. Budeme se také zabývat službami, které může nabídnout. Ráda vám ukážu, jak může bytový architekt proměnit váš životní prostor a dodat mu skutečný nádech originality.

Co se učí na grafickém designu?
září 19, 2023 at 12:38
Co se učí na grafickém designu?

Snažíte se zjistit, co se učí na grafickém designu? Pustila jsem se do přípravy tohoto článku, aby vám ten proces usnadnila. Zde se podělím o klíčové informace, které budete potřebovat při studiu grafického designu. Zjistíte například, které dovednosti budete potřebovat zvládnout a co vás čeká na kurzech grafického designu. Tak pojďme na to, pojďme společně objevit fascinující svět grafického designu!

Co je s capture?
srpna 17, 2023 at 12:14
Co je s capture?

Ahoj, jsem nadšená, že se s vámi mohu podělit o informace na téma s capture. Tento článek objasní, co to vlastně je s capture a na co se používá. Pokusíme se zjistit, jak tato technologie významně ovlivňuje naši každodenní komunikaci. Vaše zvědavost bude brzy uspokojena. Tak pojďme na to, začneme hned teď!

Co by měl umět grafik?
srpna 19, 2023 at 17:59
Co by měl umět grafik?

Jsem si jistá, že vás zajímá, co by grafik měl umět. Ve svém článku se detailně zabývám tímto tématem, hovořím o schopnostech, které by grafik měl mít, a jak je důležitá role grafika v současné době. Skrze tyto informace se vám může otevřít nový pohled na tento obor. Tak pokud jste zvědaví, nebojte se přečíst můj nový článek!