Zásady ochrany soukromí

Základní ustanovení

V souladu s platnými právními předpisy ochrany osobních údajů se zavazujeme chránit soukromí našich uživatelů a zajišťovat ochranu jejich osobních údajů. Přístupem k webové stránce servisinterieru.cz souhlasíte s těmito zásadami ochrany soukromí. Provozovatelem a administrátorem osobních údajů je Kristýna Doležalová, IČO: 12345678, sídlem Letná 2, 323 00 Plzeň, Česká republika. Zásady popisují typy shromažďovaných údajů, způsoby jejich použití a práva, která vám jakožto uživatelům náš webový portál přiznává ve smyslu ovládnutí a ochrany vašich osobních údajů. Každý uživatel by měl pochopit svá práva a způsoby ochrany svého soukromí, proto věnujte pozornost následujícím odstavcům.

Shromažďování a používání informací

Když navštivíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat informace, které mohou zahrnovat vaši IP adresu, typ prohlížeče, jazyk prohlížeče, odkazující stránku, čas a datum vaší návštěvy a další statistické informace. Tato data používáme k zlepšení kvality našich služeb, k analýze návštěvnosti a k lepšímu porozumění potřebám našich návštěvníků. Osobní údaje jako jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo či adresu shromažďujeme pouze tehdy, pokud nám je dobrovolně poskytnete, například při registraci do zákaznické zóny nebo při zasílání poptávky prostřednictvím kontaktního formuláře. Tato osobní data jsou shromažďována s účelem poskytování služeb, komunikace s uživateli, marketingu a případného právního řízení.

Zpracování a ochrana osobních údajů

Všechny osobní údaje jsou zpracovávány, uchovávány a chráněny v souladu s příslušnými předpisy České republiky a Evropské unie. Využíváme všech technických a organizačních opatření k zajištění bezpečnosti vašich osobních údajů. Provozovatel se zavazuje neposkytovat shromážděné osobní údaje třetím stranám, pokud k tomu není zákonně povinen, nebo to není nezbytně nutné pro plnění smluvních či právních povinností. Osobní údaje jsou uchovávány pouze po dobu nezbytně nutnou pro splnění účelu jejich zpracování. Uživatel má právo kdykoli požádat o přístup ke svým údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení jejich zpracování, a to zašláním žádosti na e-mailovou adresu [email protected].

Napsat komentář

Nedávné příspěvky

Jak zacit pracovat jako grafik?
srpna 28, 2023 at 12:58
Jak zacit pracovat jako grafik?

Ahoj, chtěla bych se s tebou podělit o své tipy a rady, jak začít pracovat jako grafik. Pokud tě zajímá, jak se stát grafikem, a jaká je práce grafika v praxi, jsi tu správně! Budu se s tebou podělit o důležité kroky na cestě za kariérou v grafickém designu. Ať už jsi začínající grafik nebo jsi se rozhodl/a pro změnu kariéry, věřím, že ti moje rady a zkušenosti budou užitečné.

Jak zkrášlit ložnici?
srpna 17, 2023 at 12:14
Jak zkrášlit ložnici?

Hledáte tipy na to, jak zkrášlit svou ložnici? Právě teď pro vás mám skvělé rady! Díky mým tipům, bude vaše ložnice jako z magazínu o bydlení. Podělím se s vámi o nápady na útulnou ložnici plnou stylu a pohodlí. Čtěte dál, ať zažijete magii dokonalé ložnice!

Jak získat půdorys bytu?
srpna 17, 2023 at 12:24
Jak získat půdorys bytu?

Vítejte na mém blogu, kde se dnes budeme věnovat tématu, jak získat půdorys bytu. Vysvětlím vám, proč je důležité mít přesný půdorys a představení různých metod, jak jej získat. Ať už potřebujete přesné rozměry pro rekonstrukci, prodej nebo nákup nemovitosti, určitě se vám tyto informace budou hodit. Připojte se a zjistěte, jak si poradit s půdorysem vašeho bytu!

Co se učí na grafickém designu?
září 19, 2023 at 12:38
Co se učí na grafickém designu?

Snažíte se zjistit, co se učí na grafickém designu? Pustila jsem se do přípravy tohoto článku, aby vám ten proces usnadnila. Zde se podělím o klíčové informace, které budete potřebovat při studiu grafického designu. Zjistíte například, které dovednosti budete potřebovat zvládnout a co vás čeká na kurzech grafického designu. Tak pojďme na to, pojďme společně objevit fascinující svět grafického designu!

V čem dělat grafiku?
srpna 17, 2023 at 12:26
V čem dělat grafiku?

Ahoj, jsem nadšená blogerka a v tomto příspěvku se podělím o své tipy na tvorbu grafiky. Vyzkoušela jsem spoustu různých programů a v průběhu času jsem našla několik, kterým dávám přednost. Zaměřila jsem se na to, jak začít s grafikou, jaké jsou nejlepší programy a jak se s nimi manipuluje. Doufám, že se vám moje rady budou líbit a pomohou vám vytvořit skvělé grafické práce. Užijte si čtení!