Zásady ochrany soukromí

Základní ustanovení

V souladu s platnými právními předpisy ochrany osobních údajů se zavazujeme chránit soukromí našich uživatelů a zajišťovat ochranu jejich osobních údajů. Přístupem k webové stránce servisinterieru.cz souhlasíte s těmito zásadami ochrany soukromí. Provozovatelem a administrátorem osobních údajů je Kristýna Doležalová, IČO: 12345678, sídlem Letná 2, 323 00 Plzeň, Česká republika. Zásady popisují typy shromažďovaných údajů, způsoby jejich použití a práva, která vám jakožto uživatelům náš webový portál přiznává ve smyslu ovládnutí a ochrany vašich osobních údajů. Každý uživatel by měl pochopit svá práva a způsoby ochrany svého soukromí, proto věnujte pozornost následujícím odstavcům.

Shromažďování a používání informací

Když navštivíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat informace, které mohou zahrnovat vaši IP adresu, typ prohlížeče, jazyk prohlížeče, odkazující stránku, čas a datum vaší návštěvy a další statistické informace. Tato data používáme k zlepšení kvality našich služeb, k analýze návštěvnosti a k lepšímu porozumění potřebám našich návštěvníků. Osobní údaje jako jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo či adresu shromažďujeme pouze tehdy, pokud nám je dobrovolně poskytnete, například při registraci do zákaznické zóny nebo při zasílání poptávky prostřednictvím kontaktního formuláře. Tato osobní data jsou shromažďována s účelem poskytování služeb, komunikace s uživateli, marketingu a případného právního řízení.

Zpracování a ochrana osobních údajů

Všechny osobní údaje jsou zpracovávány, uchovávány a chráněny v souladu s příslušnými předpisy České republiky a Evropské unie. Využíváme všech technických a organizačních opatření k zajištění bezpečnosti vašich osobních údajů. Provozovatel se zavazuje neposkytovat shromážděné osobní údaje třetím stranám, pokud k tomu není zákonně povinen, nebo to není nezbytně nutné pro plnění smluvních či právních povinností. Osobní údaje jsou uchovávány pouze po dobu nezbytně nutnou pro splnění účelu jejich zpracování. Uživatel má právo kdykoli požádat o přístup ke svým údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení jejich zpracování, a to zašláním žádosti na e-mailovou adresu [email protected].

Napsat komentář

Nedávné příspěvky

Jak získat půdorys bytu?
srpna 17, 2023 at 12:24
Jak získat půdorys bytu?

Vítejte na mém blogu, kde se dnes budeme věnovat tématu, jak získat půdorys bytu. Vysvětlím vám, proč je důležité mít přesný půdorys a představení různých metod, jak jej získat. Ať už potřebujete přesné rozměry pro rekonstrukci, prodej nebo nákup nemovitosti, určitě se vám tyto informace budou hodit. Připojte se a zjistěte, jak si poradit s půdorysem vašeho bytu!

Co musí umět designer?
srpna 23, 2023 at 13:12
Co musí umět designer?

Pokud se chcete stát designérem, je důležité vědět, co toto povolání vyžaduje. V tomto článku se dozvíte, jaké dovednosti a schopnosti by měl mít každý dobrý designér. Naučíme se, jak rozvíjet kreativitu, technickou zdatnost, ale také schopnost porozumět zákazníkovi a jeho potřebám. Připojte se ke mně a pojďme se dozvědět společně, co vše musí umět designér!

Jak zjistit jestli mám nemovitost?
září 20, 2023 at 13:08
Jak zjistit jestli mám nemovitost?

Pokud se ptáte, jak zjistit, jestli mám nemovitost, tak jste na správném místě. Ve svém posledním příspěvku se zaměřím na toto specifické téma. Poradím vám, jak si využít online portály a jaké dokumenty budete potřebovat. Zajímá vás, jak se ponořit do světa katastru nemovitostí? Sledujte můj blog, abyste získali nejnovější informace a rady. Budu šťastná, když vám pomůžu v této důležité záležitosti.

Kdo je vlastníkem bytu?
září 9, 2023 at 12:44
Kdo je vlastníkem bytu?

Jste zvědavi, kdo je vlastníkem bytu, který nyní pronajímáte, nebo jste se právě zamilovali do krásné bytové jednotky ve vašem okolí a chcete zjistit, kdo ji vlastní? Jsem tu, abych vám pomohla. Přečtěte si můj příspěvek, kde vám ukážu, jak najít tyto informace pomocí katastru nemovitostí nebo vlastnického listu. Zjistíte, jaké jsou vaše možnosti a co potřebujete vědět. Společnými silami to zvládneme!

Co je to Canva?
srpna 17, 2023 at 12:21
Co je to Canva?

Ahoj, v tomto příspěvku se podíváme na to, co je to Canva. Canva je jednoduchý a intuitivní online nástroj pro grafický design, který umožňuje vytvářet profesionální návrhy bez potřeby ovládat složité programy. Napomáhá uživatelům vytvářet kvalitní návrhy pro sociální média, prezentace, plakáty a mnoho dalšího. Takže pokud hledáte efektivní způsob, jak vytvořit atraktivní vizuální obsah, Canva by mohla být vaší odpovědí!