Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky (dále jen 'Obchodní podmínky') jsou platné pro nákupy na webové stránce servisinterieru.cz, která je provozována Kristýnou Doležalovou, bytem Letná 2, 323 00 Plzeň, Česká republika (dále jen 'provozovatel'). Obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti provozovatele a fyzických či právnických osob (dále jen 'zákazník') vznikající v souvislosti s nebo na základě kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím webové stránky provozovatele. Kupní smlouva je uzavřena v českém jazyce. V případě, že dojde k jakýmkoli rozporům mezi obchodními podmínkami a kupní smlouvou, budou mít přednost ustanovení kupní smlouvy. Tyto obchodní podmínky jsou neoddělitelnou součástí kupní smlouvy. Změna obchodních podmínek je vyhrazena provozovateli.

Nabídka služeb a uzavření kupní smlouvy

Webová stránka servisinterieru.cz poskytuje informace a rady týkající se interiéru a související produkty. Zákazník má možnost objednat si produkty nebo služby uvedené na webové stránce. Objednávka služeb je považována za závazný návrh kupní smlouvy ze strany zákazníka a je vyžadováno její potvrzení ze strany provozovatele. Provozovatel potvrdí přijetí objednávky zákazníkovi obratem, avšak nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky. Kupní smlouva je považována za uzavřenou okamžikem doručení potvrzení o přijetí objednávky zákazníkovi.

Práva a povinnosti stran

Zákazník se zavazuje převzít objednané produkty a uhradit kupní cenu včetně případných dalších poplatků. Provozovatel se zavazuje dodat zákazníkovi produkty v souladu s údaji uvedenými na webových stránkách, v požadované kvalitě a ve stanoveném termínu. Obě strany mají povinnost vzájemně si poskytovat potřebné informace související s plněním kupní smlouvy.

Odstoupení od smlouvy

Zákazník má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, pokud se nejedná o produkty a služby uvedené v zákoně, od kterých nelze odstoupit. O odstoupení od smlouvy musí zákazník provozovatele informovat písemně na kontaktní adresu nebo e-mail [email protected]. V případě odstoupení od smlouvy vrátí provozovatel všechny finanční prostředky včetně doručovacích nákladů nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým je obdržel od zákazníka, pokud zákazník neurčí jinak.

Závěrečná ustanovení

Případné spory mezi provozovatelem a zákazníkem vyplývající z kupní smlouvy nebo v souvislosti s ní budou vyřešeny zejména cestou vzájemných jednání a smírného řešení. Pokud nedojde k dohodě, mají strany právo na soudní řešení. Informace o provozovateli: Kristýna Doležalová, Letná 2, 323 00 Plzeň, Česká republika, e-mail: [email protected].

Napsat komentář

Nedávné příspěvky

Kde si navrhnout pokoj?
srpna 17, 2023 at 12:15
Kde si navrhnout pokoj?

Ahoj všem! Dnes se podíváme na to, kde si můžete navrhnout svůj vlastní pokoj. Představím vám několik digitálních nástrojů a tipů, které vám pomohou vytvořit ideální prostor podle vašich představ. Také se podíváme na to, jak tyto nástroje využívat, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Tak pojďme na to, společně vytvoříme náš vysněný pokoj!

Jak si udělat vlastní grafiku?
září 16, 2023 at 12:59
Jak si udělat vlastní grafiku?

Ahoj, jsem tu s novým příspěvkem na téma jak si udělat vlastní grafiku. V tomto článku se podělím o své tipy a triky, které používám při vytváření vlastních grafických návrhů. Uvidíte, že i vy můžete vytvořit úžasné obrázky a designy, aniž byste museli být profesionálním grafikem. Pokud jste kreativní a máte chuť se něco naučit, jste na správném místě. Tak pojďme na to!

Co dělá bytový architekt?
srpna 22, 2023 at 13:41
Co dělá bytový architekt?

Vítejte na mé stránce, kde se dnes podíváme na to, co dělá bytový architekt. Ponoříme se do světa interiérového designu a objevíme význam a roli bytového architekta. Budeme se také zabývat službami, které může nabídnout. Ráda vám ukážu, jak může bytový architekt proměnit váš životní prostor a dodat mu skutečný nádech originality.

Jak zjistit jestli mám nemovitost?
září 20, 2023 at 13:08
Jak zjistit jestli mám nemovitost?

Pokud se ptáte, jak zjistit, jestli mám nemovitost, tak jste na správném místě. Ve svém posledním příspěvku se zaměřím na toto specifické téma. Poradím vám, jak si využít online portály a jaké dokumenty budete potřebovat. Zajímá vás, jak se ponořit do světa katastru nemovitostí? Sledujte můj blog, abyste získali nejnovější informace a rady. Budu šťastná, když vám pomůžu v této důležité záležitosti.

Jak nakreslit plánek bytu?
srpna 30, 2023 at 12:58
Jak nakreslit plánek bytu?

Ahojte, milí čtenáři. Dnešní příspěvek se bude věnovat tomu, jak nakreslit plánek bytu. Sdílím s vámi několik jednoduchých kroků a užitečných tipů, které vám pomohou vytvořit základní skicu vašeho bytu. Je to skvělý způsob, jak si představit, jak by mohl vypadat váš nový životní prostor nebo jak ho přizpůsobit. Tak se ponořme do toho!